وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار کرد

رالی تور گردشگری خانوادگی البرز-تهران

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و گرامیداشت مقام پدر و هشتاد پنجمین سالگرد عضویت کانون جهانگردی ‌ اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA)، رالي تور گردشگری خانوادگی در مسیر استان‌های البرز و تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رالی روز جمعه 8 اسفند 99 با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز (غرب کرج) و حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این استان برگزار شد.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص برگزاشیم، در زمینه ترویج فرهنگ رعایت پروتکل های بهداشتی هم موفق بوده ایم.

اتومبیلرانی در ایران قدمتی بیش از صد سال دارد و اکنون در هشتاد و‌ پنجمین سالگرد عضویت کانون در فدراسیون جهانی اتومبیلرانی، لازم است برنامه های مد‌ون و ‌مطابق با استانداردهای بین المللی برای توسعه اتومبیلرانی داشته باشیم که رالی تورهای خانوادگی گردشگری یکی از همین برنامه هاست.

هدف از برگزاری رالی تورهای گردشگری خانوادگی، علاوه بر توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و افزایش نشاط اجتماعی، تسهیل گردشگری ارزان و آشنایی با تاریخ و‌تمدن دیرینه ایران است.