به همت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

همایش یک روزه پیاده روی و ‌طبیعت گردی برگزار شد

همایش یک روزه پیاده روی و ‌طبیعت گردی در دره هملون میگون همراه با مسابقه ساخت آدم برفی و عکاسی از طبیعت، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این همایش روز جمعه 1 اسفند 99 با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه طبیعت گردی و دوستی با محیط زیست با همکاری هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز (کمیته تورینگ و سافاری) و حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

حسین اربابی مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این خصوص گفت: مسابقه ساخت آدم برفی و عکاسی از طبیعت از برنامه های جنبی این همایش یک روزه بود که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد.

در برگزاری برنامه فوق، تمام شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به منظور قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا رعایت شد.

همچنین در راستای پاسداشت طبیعت، کلوپ سافاری استان لرستان شهرستان بروجرد با شعار "درختان ریشه های حیات برروی زمین اند" پس از بارش سنگین برف در بروجرد، برف های درختان پارک شهید بهشتی این شهرستان را تکاندند.

 این اقدام روز پنجشنبه 30 بهمن ۹۹، توسط جمعی از اعضاء کلوپ سافاری استان لرستان و شهرستان بروجرد، کمیته گردشگری ورزشی استان لرستان، کمیته یوگا شهرستان بروجرد و گروهی از طبیعت دوستان انجام شد.

در اجرای این برف تکانی که با هدف پاسداشت طبیعت، ترویج فرهنگ احترام به محیط زیست و ایجاد روحیه همدلی برگزار شد، شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به طور کامل مورد توجه قرار داشت.


1399/12/4