با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

نخستین راند مسابقات درگ آیلند کاپ برگزار می‌شود

نخسین راند مسابقات درگ (شتاب) آیلند کاپ در دو گروه حرفه‌ای و همگانی با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با آخرین پنجشنبه و جمعه شهریور ماه و با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این مسابقات که روزهای 27 و 28 شهریور 99 و در آستانه فرا رسیدن روز جهانی گردشگری در پیست بین‌المللی آیلند برگزار می‌شود، شامل ۵ کلاس همگانی، ۱۰ کلاس حرفه‌ای و کلاس اختصاصی بانوان خواهد بود.

توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و کاهش تصادفات و ناهنجاری‌های اجتماعی ناشی از آن، فراهم آوردن امکانی برای برآورده شدن هیجانات جوانان و علاقه‌مندان به سرعت و هیجان در رانندگی در محیطی ایمن و مناسب، ترویج بیش از پیش فرهنگ احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی کشور و کشف استعدادهای جدید در حوزه اتومبیلرانی از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

مسابقات درگ آیلند کاپ با همکاری حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان در چارچوب تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی طراحی شده و به اجرا در می‌آید.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات در خصوص این مسابقات می‌توانند با شماره تلفن‌ 09121142235 تماس حاصل کنند.

 

 


1399/6/26