به منظور پیشگیری از کرونا صورت گرفت:

ابلاغ پروتکل‌های‌ بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا

پروتکل‌های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID -19) و حفظ سلامت غرفه‌داران، شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌ بین‌المللی گردشگری فیتور 2021 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مادرید (IFEMA) دستورالعمل‌ها و اقدامات لازم در راستای تقویت معیارهای بهداشتی در برگزاری چهل و یکمین نمایشگاه فیتور اسپانیا را منتشر کرد.

این دستورالعمل‌ها اهدافی همچون اطمینان از امنیت و سلامت غرفه‌داران، بازدیدکنندگان و کارمندان، پیشگیری از ایجاد زنجیره ابتلا به کوید 19 میان افراد مرتبط با نمایشگاه فیتور و ایجاد فضای ایمن برای تردد فعالان گردشگری را دنبال می‌کند.

بر اساس پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده، تهیه و خریداری بلیط الکترونیکی از طریق وب سایت، استفاده از ماسک بدون دریچه، رعایت فاصله ایمن در صفوف و هنگام تردد در فضای نمایشگاه، توجه به علائم درج شده بر روی صفحه‌های نمایش، دیوارها و زمین، ضروری و لازم‌الاجرا خواهد بود.

نمایشگاه فیتور که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه گردشگری در سراسر دنیا به‌شمار می‌رود، همه ساله میزبان فعالان صنعت گردشگری از تمامی قاره‌های جهان است.

 این نمایشگاه امسال از 1 تا 5 بهمن 99 برابر با 20 تا 24 ژانویه 2021، برای چهل و یکیمن سال متوالی در مرکز نمایشگاه‌های شهر مادرید دایر خواهد شد.


1399/6/4