آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس بروجرد تا یک ماه آیندهمدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، از آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس در شهر بروجرد استان لرستان، تا یک ماه آینده خبر داد.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، از آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس در شهر بروجرد استان لرستان، تا یک ماه آینده خبر داد.
 
به گزارش میراث‌آریا، حسین اربابی در بازدید از هتل زاگرس بروجرد گفت: به دنبال تهیه طرح توسعه‌ای برای ساماندهی و توسعه هتل زاگرس هستیم.
 
او با بیان اینکه تاکنون بیش از 10 میلیارد ریال برای توسعه این هتل هزینه شده است، اظهار داشت: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی این آمادگی را دارد تا در صورت تعامل و همکاری شهرداری بروجرد، مجموعه تپه شهدا (چغا) در بروجرد که هتل زاگرس نیز بر روی آن بنا شده است را به صورت کامل در اختیار گیرد و یک مجموعه کامل گردشگری در این منطقه زیبا احداث کند.
 
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، بروجرد را شهری سرشار از جاذبه‌های طبیعی و ابنیه تاریخی خواند و افزود: با احداث تأسیسات گردشگری در کنار هتل زاگرس بروجرد، می‌توان گامی مهم در رونق صنعت گردشگری این شهرستان برداشت.
 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی هم در این خصوص بیان داشت: به منظور واگذاری کامل تپه چغا به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، به‌زودی نشستی مشترک با حضور اعضای شورای شهر، شهرداری و فرماندار شهرستان برگزار خواهیم کرد.
 

عباس گودرزی در ادامه گفت: در صورت همکاری و تعامل میراث‌فرهنگی و شهرداری و ایجاد زیرساخت ها، شاهد رونق صنعت گردشگری در این شهرستان خواهیم بود


1399/4/30