معرفی خدمات کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستیکانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در سالن 44 A سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، خدمات و جدیدترین برنامه های خودر را معرفی می کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این نمایشگاه که تا روز شنبه 26 بهمن 98 پذیرای علاقه مندان است، نحوه دریافت مدارک بین المللی رانندگی و خودرو، پلاک ترانزیت، اشتراک امداد خودرو کانون و استفاده از پرتال جامع گردشگری ایران www.VisitIran.ir معرفی می شود.

شرکت سرمایه گذاری و سیاحتی زاگرس نیز به عنوان زیر مجموعه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نمایشگاه یاد شده حضور دارد و مراکز اقامتی کانون شامل هتل بین المللی زاگرس بروجرد، سرای فلاحتی کاشان، خانه انجوی شیراز و ... را معرفی می کند.

همچنین در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی خدمات و بسته های مسافرتی آژانس مسافرتی ارس وابسته به کانون به بازدیدکنندگان ارائه می شود.

نمایندگی اطلاع رسانی گردشگری ایران در ژاپن و شرکت گردشگری معین گردشگری ملت از دیگر حاضران در غرفه کانون در این دوره از نمایشگاه هستند.

درهای سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، تا 26 بهمن از ساعت 9 تا 17 به روی علاقه مندان باز است.


1398/11/24