مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیاحتی زاگرس خبر داد:

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در جزیره هرمز کمپ گردشگری ایجاد می‌کند

 کمپ گردشگری جزیره هرمز از سوی شرکت سرمایه گذاری سیاحتی زاگرس وابسته به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این کمپ در راستای تأکیدات وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و در راستای کمک به رونق صنعت گردشگری در مناطق جنوبی کشور و جذب جهانگردان داخلی و خارجی، در زمینی به مساحت 2 هکتار ایجاد خواهد شد.

ناصر باقرزاده مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیاحتی زاگرس با بیان این مطلب گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان هرمزگان حدود 10 سال پیش، به منظور ایجاد کمپ، اسکله‌ای کوچک به همراه چند آلاچیق در این زمین تعبیه کرده بود که متاسفانه این پروژه به نتیجه نرسید و بلا استفاده ماند.

او افزود: این سایت در ضلع شمالی جزیره زیبای هرمز قرار دارد و طی یکسال آینده با ایجاد امکانات ویژه در زمینه ورزش‌ها و تفریحات آبی و ... به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

باقرزاده در ادامه با اشاره به سفر اخیر دکتر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استان هرمزگان گفت: دکتر مونسان تأکید زیادی بر ضرورت توسعه گردشگری در جزیره هرمز از طریق ایجاد یک واحد اکو کمپ دارند که این طرح در راستای عمل به اهداف این وزارت اجرا خواهد شد.

به گفته مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیاحتی زاگرس این طرح در جلسه‌ای که با حضور با دکتر همتی استاندار هرمزگان برگزار شد، مورد تأیید و حمایت وی قرار گرفت و در حال حاضر در مرحله تنظیم و تبادل تفاهم‌نامه قرار دارد.

طرح کمپ گردشگری جزیره هرمز به زودی وارد مرحله اجرایی خواهد شد.


1398/11/23