با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌شود

مسابقات چند جانبه اتومبیلرانی اسلالوم جام کوثر

 مسابقات چند جانبه اتومبیلرانی اسلالوم کشور به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، مسابقات جام کوثر ساعت 10 صبح روز جمعه 25 بهمن 98 با همکاری هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز، کمیته معلولین و جانبازان و کمیته اسلالوم و حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در پارکینگ مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

به گفته اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کلاس‌های منفي ١٥٠٠ آقايان و بانوان، مثبت١٥٠٠ آقايان و بانوان، آزاد و ويژه جانبازان و معلولين ، 6 کلاسی است که برای این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده است.

او با بیان اینکه اسلالوم ورزش اوليه اتومبيلراني است كه آموزش، مهارت، سرعت و دقت بالايي نياز دارد گفت: بالا بردن مهارت رانندگي، ارتقای دقت رانندگان در سرعت، كاهش تصادفات، افزایش سرعت عملکرد رانندگان در مواجهه با موانع و لحظات حساس از جمله مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات به شمار می‌رود.

درویشی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به حضور در این رقابت‌ها می‌توانند از طریق هيأت‌های موتورسواری و اتومبیلرانی و تماس با شماره‌های 09396401246 و 09194648216 ثبت نام کنند.

 


1398/11/21