از سوی وزارت میراث فرهنگی

دومین دوره مسابقات «جام حماسه 9 دی»، برگزار ‌شد

 دومین دوره مسابقات جام حماسه 9 دی، از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با همکاری نهادهای ذیربط، در استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در این دوره از مسابقات که روز جمعه 13 دی 98 برپا شد، مدير حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني و رييس هيأت موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز، مديركل ورزش و جوانان استان البرز، مدير باشگاه مقاومت سپاه امام حسن مجتبي (ع)، رئیس اتاق اصناف استان البرز، مشاوران، روساي هيأت‌هاي موتورسواري و اتومبيلراني شهرستان‌هاي تابعه، روساي كميته‌هاي تابعه هيأت موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز و موتورسواران و اتومبيلرانان البرز در پيست حصارك كرج حضور داشتند.

دومین دوره مسابقات «جام حماسه 9 دی» شامل مسابقات سوپر موتور كراس، موتور تريل و مسابقه اتومبيلراني آفرود و همايش خودروهاي تورينگ و سافاري، كلاسيك، موتور ريس و موتور استريت بود كه با همكاري وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اجرا شد.

اردشیر درويشي در حاشیه این مسابقات ضمن عرض تسليت و تهنیت شهادت سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، گفت: موتورسواران و اتومبيلرانان استان البرز در تمام عرصه‌هاي ورزشي، فرهنگي و ملي حضوري پرشور و هدفمند دارند. امروز هم به ياد دلاور مردی‌هاي سردار سرفراز سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني موتورسواران و اتومبيلرانان پس از پايان مسابقه در سطح شهر به اجراي رژه باشكوه و اداي احترام به اين سردار دلیر اسلام پرداختند.

در پايان مسابقات نفرات اول تا سوم معرفي و با اهدای حكم قهرماني، كاپ و جوايز نقدي از آنان قدردانی شد.

 


1398/10/14