با حضور شرکت‌کنندگان در این دوره از نمایشگاه:

برنامه‌های ایران در نمایشگاه فیتور 2020 تشریح می‌شود

 نشست هماهنگی و تشریح برنامه‌های حضور موثر ایران در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور 2020 اسپانیا در محل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در این نشست که روز سه شنبه 17 دی 1398 برگزار می‌شود، مدیرکل تبلیغات و بازاریابی و مدیرکل امور بین‌الملل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، مدیران و نمایندگان شرکت‌ها و دفا‌تر خدمات مسافرتی و گردشگری حاضر در این دوره از نمایشگاه فیتور، حضور خواهند داشت.

در نشست یاد شده با انجام قرعه کشی، جانمایی حاضران در پاویون ایران انجام و برنامه‌های آموزشی فیتور در این دوره از نمایشگاه تشریح و بررسی خواهد شد.

نمایندگان شرکت‌ها و دفا‌تر خدمات مسافرتی و فعالان صنعت گردشگری جمهوری اسلامی ایران با حضور در چهلمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا، ظرفیت‌های گردشگری کشورمان را معرفی می‌کنند.

چهلمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا همچون سال‌های گذشته به مدت 5 روز، از 22 تا 26 ژانویه 2020 برابر با 2 تا 6 بهمن 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مادرید برگزار خواهد شد.


1398/10/14