با همکاری كانون جهانگردي و اتومبيلراني:

رالي اتومبيلراني خانوادگي "جام وحدت؛ ورزش و خانواده" برگزار شد

 رالي اتومبيلراني خانوادگي "جام وحدت؛ ورزش و خانواده" به همت هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز و همكاري كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی: این رالی روزهای 7 و 8 آذر 98 با حضور بيش از 60 دستگاه خودرو و با نظارت و بدرقه اردشیر درويشي مدير حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور و رئيس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز، غفراني مديركل ورزش و جوانان استان البرز، كوليوند معاون امور ورزش اداره كل استان البرز، كلهر رييس اداره ورزش و جوانان شرق شهرستان كرج، مشاوران، اعضاء هيأت رييسه، روساي هيأت‌هاي شهرستان‌ها و كميته‌هاي تابعه هيأت موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز برگزار شد که به سمت استان گيلان حركت كردند.

شركت‌كنندگان رقابت خود را از اداره ورزش و جوانان شرق شهرستان كرج (باشگاه استقلال) آغاز و در مسير اتوبان كرج- قزوين، رودبار، كوچصفهان، سنگر، جاده انزلي، زيبا كنار حرکت کردند.

اردشیر درويشي در حاشیه این رالی با تأكيد بر اهميت گسترش رالي‌هاي اتومبيلراني خانوادگي به دليل افزايش شادي و نشاط و ايجاد روحيه همدلي در كانون خانواده‌ها گفت: يك رقابت ورزشي - فرهنگي خانوادگي سالم، مي‌تواند در تحكيم و حفظ بنياد خانواده نقش موثري داشته باشد.

مدير حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني هدف از برگزاري رالي‌هاي خانوادگي را ترويج فرهنگ رانندگي ايمن و رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي دانست و اظهار داشت: تسهيل گردشگري و طبيعت‌گردي، زنده نگاه داشتن فرهنگ و رسوم اقوام مختلف كشور، از ديگر اهداف برگزاری اين رالي است.

زمان و مکان برگزاری مراسم معرفي نفرات برتر و اهدا جوايز به منتخبين، متعاقبا اطلاع‌رساني خواهد شد.

 


1398/9/11