با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی:

پنجمین رالی خانوادگی پلیس راهور ناجا برگزار شد

 پنجمین دوره مسابقات رالی خانوادگی کارکنان پلیس راهور ناجا با حضور مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و رئیس پلیس راهور ناجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: این رالی صبح روز پنجشنبه 11 مهر 98 به منظور گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و هفته گردشگری از محل شهرک آزمایش تهران آغاز شد و عصر همان روز در فرودگاه امام خمینی (ره) به کار خود پایان داد.

در مراسم گشایش رالی خانوادگی پلیس راهور ناجا رامین افشاری مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سردار سید کمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رییس اداره تربيت و آموزش پليس راهور ناجا، اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی و سلمان یارمحمدی رییس اداره اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به همراه کارکنان پلیس راهور ناجا و خانوادهایشان حضور داشتند.

این مسابقه یک روزه، با سخنان و خوشامد گویی و یادآوری نکات ایمنی و راهنمایی به شرکت کنندگان از سوی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و رئیس پلیس راهور ناجا آغاز شد.

در این دوره از رالی پلیس250 نفر با 86 خودرو شرکت داشتند و 133 کلیومتر را با عبور از پارک لتمال، شهرک راه‌آهن، اتوبان کرج، اتوبان ساوه طی کردند و در پایان به هتل نووتل در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) رسیدند.

پس از عبور همه خودروها از خط پایان مسابقه، مراسم اختتامیه رالی با حضور مسئولان در سالن همایش‌های هتل نووتل برگزار و به 10 شرکت کننده که از سوی داوران کمترین امتیاز منفی را دریافت کرده بودند، جوایزی اهدا شد.

رالی خانوادگی کارکنان پلیس راهور ناجا برای پنجمین بار با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و پلیس راهور برگزار شد.


1398/7/13