کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌کند:

رالی گردشگری خودروهای تاریخی از تهران تا سمنان

 كانون جهانگردی و اتومبيلرانی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی گردشگری، رالی گردشگری خانوادگی، ویژه وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: این رالی 4 و 5 مهر 98 با شرکت خودروهای متعلق به دهه‌های 50، 60 و 70 میلادی در مسیر تهران – سمنان و مسیر بازگشت سمنان – تهران برگزار می‌شود.

اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی گفت: رالی تهران – سمنان که به مناسبت روز جهانی گردشگری، با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و در راستای اهداف دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌شود، به هیچ عنوان مسابقه سرعت نیست و ملاک برگزیده شدن در آن نحوه صحیح نقشه‌خوانی، مسیریابی و رانندگی صحیح بوده و با توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور انجام می‌شود.

در این رالی 8 تیم داوری و کنترل، عملکرد شرکت‌کنندگان را بررسی کرده و در پایان به 5 نفر از رانندگان و نقشه‌خوانان بر‌تر معرفی و جوایزی به آنان اهدا خواهد شد.

رالی گردشگری وسیله‌های نقلیه تاریخی بر اساس قوانین فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) و با رعایت قوانین داخلی کشور در جاده‌های عمومی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به دبیرخانه رالی مستقر در دفتر اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران به نشانی تهران، خیابان فیاض‌بخش، نبش کوچه جهانگردی، پلاک ۳۳ مراجعه و یا با شماره تلفن‌ ۶۶۷۵۵۵۹۱ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.


1398/6/25