از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛

نشست تشریح برنامه‌های غرفه ایران در نمایشگاه تاپ ریزا 2019 برگزار شد

 برنامه‌های غرفه ایران در چهل و یکمین نمایشگاه گردشگری بین‌المللی تاپ ریزا در نشستی به میزبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران تشریح و جانمایی شرکت‌کنندگان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: در این نشست که امروز شنبه 16 شهریور 98 در سالن کنفرانس کانون برگزار شد، حاضران دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را در خصوص راه‌های حضور هرچه بهتر در این دوره از نمایشگاه TOP RESA، مطرح کردند.

همچنین عبادرضا اسلامی، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برنامه‌های غرفه ایران را تشریح و بررسی کرد.

اسلامی، در این نشست حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری را گامی موثر در معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های منحصر به فرد کشورمان دانست و گفت: این دوره از نمایشگاه تاپ ریزا روز 9 مهر 98 با حضور 13 شرکت ایرانی فعال در حوزه گردشگری در محل Porte de versaille شهر پاریس آغاز به کار خواهد کرد.

به گفته مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، آیتو تورز، ارگ جدید، آدینه تراول، ایرانیان سبط تور، پردیسان گشت، شیده شیراز، مارکوپولو، ایستا سفر ایرانیان، آفتاب کلوت، پارس مسافر شیراز، پرسیا توس مشهد، ناتورگه- کوژین و گردش، نمایندگان و شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه TOP RESA در سال 2019 هستند.

اسلامی از نمایشگاه تاپ ریزا به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای بازار گردشگری دنیا یاد کرد و افزود: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچون سال‌های گذشته به نمایندگی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجری برپایی غرفه کشورمان در چهل و یکمین نمایشگاه گردشگری بین‌المللی تاپ ریزا فرانسه است.

او خاطرنشان کرد: از سوی غرفه ایران که حدود 110 متر مربع مساحت دارد، برنامه‌های متنوعی شامل ورک شاپ صنایع دستی، معرفی و عرضه سازهای ایرانی، نشست‌های تخصصی در سالن توکیو و پذیرایی از میهمانان با چای ایرانی در چایخانه، به صورت روزانه اجرا خواهد شد.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در ادامه به همکاری ماهنامه سفر برای معرفی و حضور هرچه بهتر ایران در این دوره از نمایشگاه اشاره و اضافه کرد: ویژه نامه مجله سفر به صورت دو زبانه (انگلیسی و فرانسوی) تهیه شده است و در نمایشگاه تاپ ریزا 2019 توزیع خواهد شد.

در پایان این نشست، محل قرار گیری هر شرکت در غرفه ایران با انجام قرعه کشی، تعیین و اعلام شد.


1398/6/16