کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌کند

رالی تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی جام ولایت

 کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت هفته ولایت رالی تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی كانون جهانگردي و اتومبيلراني: در این ویژه برنامه، حدود 60 دستگاه خودرو و موتورسیکلت که از سال 1950 تا 1975 در کشورهای اروپایی، آمریکایی و ایران تولید شده‌اند، شرکت خواهند داشت.

اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با بیان این مطلب گفت: رالی تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی روز چهارشنبه 23 مرداد 98 از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تهران آغاز شده و شرکت‌کنندگان پس از عبور از اتوبان‌های مدرس، آیت‌الله رفسنجانی و یادگار امام (ره) در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توقف خواهند کرد.

او افزود: در ادامه؛ خودروها با گذر از میدان حر، میدان پاستور و خیابان سی تیر، در محوطه موزه ملی ایران گرد آمده و به این رالی تور پایان خواهند داد.

هدف از برگزاری این رالی، بزرگداشت اعیاد سعید قربان و غدیر خم و همچنین جلب توجه هرچه بیشتر عموم جامعه به اهمیت صیانت و حفاظت از وسیله‌های نقلیه تاریخی به عنوان بخشی از میراث صنعتی- فرهنگی تاریخ معاصر کشورمان، است.

علاقه‌مندان به حضور در رالی تور شهری وسیله‌های نقلیه تاریخی جام ولایت می‌توانند با شماره تلفن 66755591-021 تماس حاصل کنند.

 


1398/5/16