با همکاری کلوپ وسیله‌های نقلیه تاریخی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز:

نمايشگاه بزرگ خودروهاي تاریخی آلماني برگزار شدبزرگترين نمايشگاه خودروهاي تاریخی آلماني جمعه چهاردهم تيرماه در مجموعه ورزشي انقلاب شهرستان كرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این نمايشگاه که به همت کلوپ وسیله‌های نقلیه تاریخی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز برپا شده بود، بيش از یکصد دستگاه خودرو تاریخی ساخت کشور آلمان حضور داشتند.

اردشیر درويشي مدير حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني و رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز، در حاشیه برگزاری نمایشگاه مذکور ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران اجرای این طرح، گفت: كميته وسایل نقلیه تاریخی استان البرز يكي از كميته‌هاي فعال و هدفمند استان است كه با برگزاري رالي‌هاي درون و برون شهري، نمايشگاه و همايش‌هاي وسیله‌های نقلیه تاریخی گام‌هاي موثري را در حفاظت و صيانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی برداشته است.

او با بیان اينكه وسايل نقليه تاريخي بخش مهمي از تاريخ و ميراث صنعتي کشورمان هستند، خاطرنشان کرد: براي  نگهداري و صيانت از اين خودروها، برنامه‌هاي هدفمند و متمركزي پيش بيني شده است.

درویشی در پایان از مديركل ورزش و جوانان البرز، معاون توسعه ورزش البرز، مشاوران، روساي هيات‌هاي موتورسواري و اتومبيلراني شهرستان‌ها و بخش‌هاي تابعه، حضور و همراهي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور، كانون جهانگردي و اتومبيلراني، عوامل نيروي انتظامي استان البرز و رييس و اعضا كميته حراست و انتظامات استان البرز و اصحاب رسانه، كه در برپايي هرچه باشكوه تر اين نمايشگاه همكاري داشتند، تشكر و  قدرداني کرد.

 

 

 


1398/4/15