کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می کند: رالی صلح تهران- سردشت رالی گردشگری «صلح تهران - سردشت» از ۶ تا ۸ تیرماه ۹۸ با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مسیر تهران- سردشت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، هدف از برگزاری  این رالی ۳ روزه گرامیداشت یاد و خاطره قربانیان کاربرد سلاح‌های کشتار جمعی و شیمیایی، توسعه فرهنگ دوستی و ترویج فرهنگ گردشگری صلح است.

در رالی صلح تهران - سردشت، جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس و خانواده‌ها و بازماندگان این فاجعه تاریخی در قالب ۵۰ خودرو شرکت خواهند داشت.

این رالی روز ششم تیرماه از محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تهران آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان پس از عبور از شهرها و استان‌های مختلف روز هشتم تیر ۹۸ در منطقه سردشت استان آذربایجان غربی به خط پایان خواهند رسید.

در برگزاری این رالی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شیمیایی، انجمن دفاع از حقوق مصدومان شیمیایی سردشت و موزه صلح تهران، مدیریت آموزش و پرورش، شورای شهر و شهرداری سردشت ، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همکاری دارند.


1398/4/4