معرفی خدمات شرکت سرمایه گذاری سیاحتی زاگرس در نمایشگاه ملی گردشگری اصفهانیازدهمین نمایشگاه ملی گردشگری اصفهان با افتتاح رسمی دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آغاز به کار نمود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این نمایشگاه از روز سه‌شنبه 28 خردادماه با برگزاری مراسمی با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، استاندار، شهردار، رییس و اعضای شورای شهر اصفهان، رییس اتاق بازرگانی استان، سفرای کشورهای مختلف و فعالان عرصه گردشگری آغاز به کار نمود.

در این نمایشگاه، شرکت سرمایه گذاری سیاحتی زاگرس، متعلق به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، به معرفی خدمات و اقدامات سیاحتی و اقامتی خود می‌پردازد.

در این نمایشگاه بیش از 100 شرکت و سازمان فعال در حوزه گردشگری و خدمات پذیرائی ایرانی و ۲۰ هیأت تجاری از ۲۰ کشور از جمله اسپانیا، چین، مالزی، کویت، پاکستان، کوبا، ازبکستان، اندونزی، عراق، روسیه، مجارستان، اتریش، ترکیه، آلمان، سوئیس و افغانستان حضور دارند.

نمایشگاه یاد شده به صورت رسمی از ساعت 16 تا 22 روزهای 28 لغایت 31 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برای بهره‌مندی گردشگران و علاقه‌مندان به این صنعت، برپا خواهد بود.


1398/3/29