از سوی اداره آموزش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی صورت می‌گیرد:

برگزاری كارگاه آموزشي رانندگي استراتژيكکانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، کارگاه دو روزه آموزش رانندگی استراتژیک را در پالایشگاه نفت بندرعباس برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نخستین روز این کارگاه امروز سه‌شنبه 28 خرداد 98 ویژه رانندگان آتش‌نشانی، اورژانس و حراست پالایشگاه نفت بندرعباس برگزار شد.

تعریف و کاربرد رانندگی استراتژیک، انجام عکس‌العمل‌های مناسب در شرایط اضطراری، انتقال وزن و مدیریت آن، استراتژی‌های ذهنی در رانندگی، کنترل انرژی احساسات و هیجانات در رانندگی،  آموزش عملی تکنیک‌های موثر در افزایش تسلط و مهارت راننده از جمله سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

سمانه شمس مدیر اداره آموزش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص اهداف برگزاری این دوره‌ها گفت: با اجرای طرح آموزش رانندگی استراتژیک در تلاش هستیم تا مهارت رانندگان در کلیه سطوح رانندگی را ارتقا داده و از این طریق به ترویج رانندگی ایمن در کشور کمک کنیم.

او ادامه داد: این دوره‌ها بر اساس درخواست شرکت‌ها، نهاد‌ها و موسسات در سراسر کشور قابل اجرا است.

دومین جلسه کارگاه آموزشی رانندگی استراتژیک فردا 29 خرداد برگزار و در پایان به شرکت‌کنندگان گواهی حضور از سوی اداره آموزش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اهدا خواهد شد.


1398/3/28