حضور کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نمایشگاه نانجينگ چينهشتمين دوره نمايشگاه گردشگري cmt نانجينگ چين با عنوان تعطيلات و سفر  با حضور كانون جهانگردي و اتومبيلراني به نمايندگي از ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: گردشگري ايران به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اولين حضور خود در اين نمايشگاه را با شرکت‌های خدمات مسافرتی و جهانگردی رز ابي، اسپيلت البرز، ارگ جديد، مسيح پرواز، ايران دوستان و هواپيمايي ماهان و همچنين دو فعال صنايع دستي تجربه کرد.

غرفه ايران در اين نمايشگاه ١٠٨ متر مربع مساحت دارد و در طراحی آن از تصاوير زيبای جاذبه‌هاي گردشگري ايران  استفاده شده است.

فعاليت نمايشگاه که طي سه روز میزبان ٣٥ كشور دنيا و ٤٢٠ شركت تخصصي است، همراه با برگزاری كنفرانس خبری آغاز شد.

در اين نشست خبري ابتدا ریيس نمايشگاه به تشریح اهداف و افق‌هاي برگزاري نمایشگاه پرداخت و در ادامه شركت كنندگان از کشورهای مختلف به معرفي و بیان اهداف حضور خود در نمایشگاه پرداختند.

همچنین حسین خليفي و باقرزاده نمايندگان اطلاع‌رساني گردشگري ايران در چين که در این نشست حضور داشتند به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند. معرفي ايران و اجراي موسيقي سنتي کشورمان توسط گروه موسيقي سماژين از برنامه‌هاي ديگر اين نشست خبري بود.

در روزهای برگزاری نمایشگاه، شو لباس‌هاي سنتي ايران علاقه‌مندان زيادي را به بازديد از غرفه ايران ترغيب مي‌كرد.

در غرفه ایران، گروه موسيقي سماژين به فواصل كوتاه براي بازديد كنندگان موسيقي آیینی كردي اجرا کردند.


1398/3/13