پیام تبریک مدیر روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومیمدیر روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در پیامی فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را تبریک گفت.

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نیلوفر گنجی در این متن که امروز 27 اردیبهشت ماه 98 منتشر شد، ضمن یادآوری شعار پنجاهمین سالروز جهانی ارتباطات با عنوان "کاهش شکاف استانداردسازی بین کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه" بیان داشت:

        در عصر ارتباطات و در دورانی که دنیا به دهکده جهانی بدل شده و اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، اهمیت جایگاه روابط عمومی دوچندان شده است. به گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در همه عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ها و نحوه تعامل آنها با جامعه، مخاطبان و مشتریانشان وابسته است.

به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی که امروزه از آن به عنوان چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای هر سازمان‌ و نهادی یاد می‌شود، فرصت را مغتنم شمرده، این روز جهانی را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می‌نمایم. بی شک این روز تداعی‌گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است.

 


1398/2/27