در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ترافیکی صورت گرفت:

تشریح فعالیت‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نوروز 98نخستین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور ناجا در سال 98، با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این جلسه که امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت 98 با حضور رییس پلیس راهور ناجا برگزار شد، موضوعاتی همچون برنامه‌ریزی برای اجرای طرح ویژه ترافیکی عید سعید فطر، مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و تعیین زمان آغاز و پایان طرح تابستان امسال، مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی، نمایندگان سازمان‌ها، ارگان‌ها و دستگاه‌های همکار در این حوزه، گزارش‌هایی را از عملکرد خود در نوروز 1398 ارائه کردند.

رضا قاسمی‌نیا رییس اداره امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در ادامه جلسه در گزارش خود عنوان کرد: در تعطیلات نوروز امسال، بیش از 15 هزار ماموریت توسط 1667 اکیپ امدادی  امداد خودرو کانون به گردشگران و مسافران ارائه شد.

او خاطرنشان کرد: همچنین در این بازه زمانی، سامانه ملی سفر با شماره تلفن 09629 در تمامی ساعات شبانه‌روز به ارائه اطلاعات گردشگری در زمینه اماکن اقامتی، وضعیت راه‌ها و آب و هوا، مراکز خدمات مسافرتی، جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی و ... پرداخت.

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423(021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره‌گیری کد استان) تماس حاصل کنند.


1398/2/11