با صدور پیامی

مونسان کسب جایزه حقوق شهروندی را به کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی تبریک گفتمعاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کسب نخستین جایزه حقوق شهروندی را به مدیران و کارکنان این سازمان تبریک گفت.

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نقل از میراث‌آریا متن پیام دکتر علی‌اصغر مونسان به شرح زیر است:

«کسب نخستین جایزه حقوق شهروندی از تلاش فردفرد مدیران و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تحقق وظایف و رسالت سازمانی به منظور حفظ و نگهداری از آثار تاریخی، فرهنگی و طبیعی کشور به عنوان بخشی از حقوق حقه مردم، صیانت از حقوق گردشگران و توجه ویژه به توسعه و ترویج صنایع دستی و هنرهای سنتی حکایت دارد.

این رویداد خجسته را به همه همکارانم در خانواده بزرگ، صمیمی و تلاشگر سازمان در سراسر کشور تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال استمرار توفیقات در خدمت به مردم و میهن اسلامی مان را مسئلت دارم.»

مراسم اعطای جایزه حقوق شهروندی نخستین بار با ابتکار دانشگاه علامه طباطبایی و با هدف ترویج و تقویت گفتمان حقوق شهروندی عصر دیروز، سه شنبه 10 اردیبهشت در محل این دانشگاه برگزار شد.

محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی و رحمت الله رئوف دستیار ویژه رئیس سازمان میراث فرهنگی در امور حقوق شهروندی، نخستین جایزه حقوق شهروندی را به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت کردند.

در این مراسم لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور، شهیندخت مولاوردی دستیار سابق رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و جمعی از استادان ممتاز حقوق حضور داشتند.

 


1398/2/11