با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی ایمنی ترافیک برگزار شد نخستین جشنواره فرهنگی صوتی و تصویری ایمنی ترافیک در آیینی با حضور مسئولان و مقامات دستگاه‌های ایمنی و امداد رسانی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، بعد از ظهر شنبه 7 اردیبهشت 98، نخستین جشنواره فرهنگی، صوتی و تصویری ایمنی ترافیک با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، مقامات مسئول وزارتخانه‌های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی و راه ناجا، هلال احمر و اورژانس کل کشور و جمع دیگری از مسئولان از جمله مدیران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تالار وحدت تهران برگزار شد.

علیرضا اسماعیلی دبیر این جشنواره گفت: از مجموع ۳۹۵ اثر رسیده به دبیرخانه در محورهای فیلم کوتاه، تیزر، انیمیشن، کلیپ، نماهنگ و فایل صوتی ۲۹۵ اثر به کمیته داوری راه یافت و پس از داوری به آثار برتر این جشنواره جوایزی اهدا شد.

اسماعیلی گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره که از این پس، به صورت سالانه برگزار خواهد شد، جلب توجه بیشتر هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر به موضوع ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات است.

محوریت و رویکرد اصلی جشنواره امسال موتور سواران و کودکان بود.

این جشنواره به همت جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها و بر اساس مصوبه کمیسیون عالی ایمنی راه‌ها و با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.


1398/2/8