برگزاری جلسه مشترک معاون گردشگری کشور و نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفرمعاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در جلسه ای که با حضور نمایندگان دستگاه های عضو این ستاد برگزار شد، اقدامات صورت گرفته و مشکلات موجود را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نقل از میراث آریا، ولی تیموری معاون گردشگری کشور امروز چهارشنبه 14 فروردین 98، طی نشستی که در محل معاونت گردشگری برگزار شد، در جریان فعالیت های صورت گرفته از سوی دستگاه های عضو این ستاد و همچنین بخش های مختلف معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفت.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به بروز مشکلات ناشی از جاری شدن سیلاب در مناطق مختلف کشور گفت: در شرایطی که در اثر بارش های پی در پی در کشور ایجاد شده، مراکز خدماتی و هتل ها بدون در نظر گرفته جنبه های مالی موضوع، خدمات رایگان به هموطنانمان ارائه کردند که این موضوع نشان از ذات خوب مردممان دارد.

او ادامه داد: در پی جاری شدن سیلاب در استان های مختلف احساس همدردی و همیاری مردم نمودار شد و همه به یاری یکدیگر شتافتند.

تیموری با اشاره به لزوم رعایت فرهنگ سفر از سوی گردشگران گفت: در صورتی که فرهنگ سفر و نکات ایمنی از سوی مسافران رعایت شود، بخشی از مشکلات قابل کنترل خواهد بود.

معاون گردشگری کشور ضمن بیان اینکه امسال با شرایط ویژه ای در نوروز مواجه بودیم خاطر نشان کرد: اینکه بگوییم مردم از خانه هایشان بیرون نیایند و به سفر نروند تا تصادفات و حوادث کمتر باشد، پاک کردن صورت مسئله است.

او ادامه داد: باید تلاش کنیم تا در هر شرایطی ایمنی مردم و رضایتمندی آنان را افزایش دهیم. ما سعی خواهیم کرد تا برای سال آینده خدمات ویژه تری ارائه کنیم و حرکتی رو به جلو داشته باشیم.


1398/1/14