با همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی:

نخستین دوره رالی ایثارگران سازمان میراث فرهنگی برگزیدگانش را شناختمراسم اختتامیه نخستین دوره رالی خانوادگی گردشگری ایثارگران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تجلیل از خانواده معظم شاهد با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: این مراسم امروز چهارشنبه 22 اسفند 1397 همزمان با روز بزرگداشت شهدا با حضور جمعی از خانواده‌های ایثارگران و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سالن آمفی تئاتر این سازمان برگزار شد.

در مراسم مذکور صاحبان رتبه‌های برتر رالی‌های تهران - بروجرد و تهران- قزوین که توسط 21 تیم داوری و بر اساس امتیازات دریافتی انتخاب شده بودند، به همراه عکاسان برتر و 2 برنده کاپ اخلاق معرفی و از آنان تجلیل شد.

در مراسم اختتامیه نخستین دوره رالی خانوادگی گردشگری ایثارگران سازمان میراث فرهنگی و تجلیل از خانواده معظم شاهد، اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی و سلمان یارمحمدی رییس اداره اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و جمعی از مسئولین این سازمان  از جمله معاون توسعه مدیریت، مدیرکل حراست، مشاور رییس سازمان در امور ایثارگران و ... حضور داشتند.

در بخشی از این مراسم، پیام دکتر مونسان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خصوص این رالی‌ها توسط حمید زارع بهتاش مشاور رییس سازمان میراث فرهنگی در امور ایثارگران قرائت شد.

اجرای حمید ماهی صفت کمدین کشورمان از بخش های این مراسم بود که مورد استقبال حاضرین در سالن قرار گرفت.

رالی خانوادگی گردشگری ایثارگران سازمان میراث فرهنگی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و امور ایثارگران این سازمان از 24 تا 26 بهمن ماه در دو مسیر تهران – قزوین با 47 دستگاه خودرو و تهران - بروجرد با شرکت 54 دستگاه خودرو برگزار شد.


1397/12/22