دکتر مونسان در آیین رونمایی از پوستر و سایت جشنواره؛

جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار شود


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جشنواره ملی فیلم و عکس باید ایران عزیزمان را به جهان معرفی کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران به نقل از ستاد خبری جشنواره، دکتر علی اصغر مونسان ظهر سه‌شنبه- 23 بهمن 97- با حضور در سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بازدید و از پوستر و سایت جشنواره به نشانی VisitIranFestival.ir رونمایی کرد.

در این مراسم رامین افشاری، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه جشنواره برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایران به جامعه جهانی در حال برگزاری است، افزود: در همین راستا در مکاتبه‌ای با فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) تمام گام‌های لازم برای فراهم کردن شرایط جهت برگزاری‌ جشنواره‌ای فاخر برداشته شده است.

پس از افتتاح سایت جشنواره و رونمایی از پوستر، سید امین صانعی مهری، دبیر جشنواره ملی فیلم و عکس «ایران را باید دید» با ارائه توضیحاتی روند ترسیم طرح نهایی پوستر را با استفاده از المان‌های ایران اسلامی تشریح کرد.

دکتر مونسان در ادامه با تقدیر از  برگزاری این جشنواره ابراز امیدواری کرد که گام‌های عملیاتی اجرای جشنواره ملی فیلم و عکس هر چه سریع‌تر برداشته شود.

وی در پایان تاکید کرد: جشنواره ملی فیلم و عکس «ایران را باید دید» با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار شود و این جشنواره باید جاذبه‌های گردشگری و میراث فرهنگی کشورمان را نشان دهد.

گفتنی است؛ نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سالن 35- پاویون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار دارد و به معرفی خدمات و دستاوردهای خود می‌پردازد.


1397/11/23