توسط دکتر مونسان صورت می‌گیرد؛

رونمایی از پوستر و سایت جشنواره ملی «ایران را باید دید»


مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از رونمایی پوستر جشنواره ملی عکس و فیلم «ایران را باید دید» توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، رامین افشاری با بیان این مطلب افزود: امروز قرار است دکتر علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پوستر جشنواره ملی عکس و فیلم «ایران را باید دید» و همچنین سایت جشنواره به نشانی VisitIranFestival.ir را در سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران TITE رونمایی ‌کند.

وی با بیان اینکه اکنون در حال تدوین فراخوان بخش های عکس و فیلم هستیم، گفت: به زودی جزییات برگزاری این جشنواره  ملی اعلام خواهد شد.

مدیرعامل کانون جهانگردی در ادامه به اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی عکس و فیلم اشاره کرد و افزود: بررسی‌های لازم در این خصوص انجام شده ترکیب خوبی از افراد به نام و صاحب نظر در حوزه‌های سینما و عکس در ترکیب شورای سیاست‌گذاری قرار خواهند گرفت.

گفتنی است؛ نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سالن 35- پاویون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار دارد و به معرفی خدمات و دستاوردهای خود می‌پردازد.


1397/11/23