با همکاری كانون جهانگردي و اتومبيلراني

رالي خانوادگي جام ورزش و خانواده برگزار شدهيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز با همکاری كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران و اداره كل ورزش و جوانان استان البرز، رالي خانوادگي "جام ورزش و خانواده" را برگزار كرد.

به گزارش روابط عمومی كانون جهانگردي و اتومبيلراني: در این رالی دو روزه که 8 آذرماه به مناسبت هفته وحدت و ميلاد پيامبر خاتم (ص) و گراميداشت هفته بسيج آغاز شد، بيش از 60 دستگاه خودرو، در مسير جاده چالوس- كندوان- مرزن آباد- اميررود- جنگل سي سنگان- رويان – نور و ايزد شهر به رقابت پرداختند.

اردشیر درويشي مدير حوزه اتومبيلراني و امداد خودرو كانون جهانگردي و اتومبيلراني در خصوص این رالی گفت: هدف از برگزاري مسابقات رالي اتومبيلراني، تعميم ورزش اتومبيلراني در سطح جامعه به عنوان يك ورزش همگاني هدفمند و مفرح است. شركت كنندگان در رعايت دقيق قوانين رانندگي و كنترل سرعت ايمن در مسير  با یکدیگر رقابت می‌کنند.

او با قدردانی از تلاش برگزار‌کنندگان رالی جام ورزش و خانواده اظهار داشت: برگزاري رالي‌هاي خانوادگي، راه مطمئني براي توسعه گردشگري ورزشي در سطح جامعه است. علاوه بر این حضور تمام افراد خانواده در يك رقابت ورزشي ايمن و سالم، موجب تقويت روحيه همكاري و همدلي در خانواده، خواهد شد.

این مسابقه روز 9 آذر 97 به کار خود پایان داد.


1397/9/10