دیدار مدیر حوزه اتومبیلرانی و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و معاون گردشگری کشورمدیر حوزه اتومبیلرانی و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در نشستی صمیمانه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: در این نشست که امروز یکشنبه 6 آبان 97 برگزار شد، اردشیر درویشی و ولی تیموری در گفت و گوهای خود ضمن تأکید بر لزوم گسترش همکاری‌های فی‌مابین در خصوص توسعه توریسم ورزشی، طبیعت‌گردی، بومگردی،کویر نوردی، برگزاری رالی تورهای کویر و کوهستان، اکو کمپ و گدرينگ (همایش فرهنگی، گردشگری، ورزشی) با هدف ترویج فرهنگ گردشگری ورزشی و حفظ محیط زیست به مذاکره پرداختند.

مدیر حوزه اتومبیلرانی و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نتايج این نشست را بسیار مطلوب ارزیابی کرده و گفت: با توجه به تجارب و سوابق اجرایی حوزه اتومبیلرانی کانون و کمیته تورینگ و سافاری کشور در زمینه برگزاری مسابقات و پتانسیل طبیعی ایران امیدواریم با همکاری معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بتوانیم در راستای توسعه این حوزه و ظرفیت‌سازی به منظور ورود گردشگران ورزشی و برگزاری مسابقات بین‌المللی تورینگ، سافاری، رالی و ... گام‌های موثری را برداریم.


1397/8/6