از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی:

رالی گردشگری خانوادگی خودرو‌های دو دیفرانسیل برگزار می‌شودرالی گردشگری خودرو‌های دو دیفرانسیل با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رالی روز پنجشنبه اول آذر ۹۷ از لاسجرد در استان سمنان آغاز شده و شرکت‌کنندگان پس از پشت سر گذاشتن و عبور از جاده‌ها و مسیر‌های آسفالته و خاکی شهر‌های لاسجرد، تپه دلازیان، شهر سمنان، مهدیشهر و شهمیرزاد ۲ آذر ۹۷ در منطقه حفاظت‌شده پرور به پایان مسیر خواهند رسید.

اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص این رالی گفت: ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن، معرفی جاذبه‌های گردشگری کمتر شناخته‌شده شهر‌ها و استان‌های مختلف کشورمان، ارتقای توانایی و مهارت‌های رانندگان خودرو‌های بیابانی و ایجاد امکان حضور اعضای خانواده‌ها در فضای سالم رقابتی از مهم‌ترین اهداف برگزاری رالی خودرو‌های دو دیفرانسیل از سوی این کانون است.

در این رالی تیم‌های داوری ثابت و سیار بر عملکرد شرکت‌کنندگان نظارت داشته و در پایان بر اساس امتیاز‌های ثبت شده، در مراسمی که روز جمعه ۲ آذر ۹۷ در سالن آمفی‌تئاتر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان برگزار می‌شود، به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

به همراه داشتن لوازم شخصی، لوازم یدکی و تجهیزات ویژه عبور خودرو از مسیر‌های صعب‌العبور برای شرکت‌کنندگان ضروری است.

شرکت در این رالی برای دارندگان خودرو‌های بیابانی (دو دیفرانسیل) آزاد بوده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۶۶۷۵۵۵۹۱-۶۶۷۵۵۵۶۷ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.


1397/7/21