چهارمین رالی گردشگری پلیس راهور ناجا با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌شودچهارمین دوره رالی گردشگری خانواده پلیس راهور ناجا 15 شهریور 97 با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ این رالی یک روزه که سه سال گذشته همزمان با مهر ماه و به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شد، امسال به دلیل مصاف شدن با ایام ماه محرم، با یک ماه تعجیل و با رقابت میان حدود 70 دستگاه خودرو از محل شهرک آزمایش آغاز می‌شود.

شرکت‌کنندگان که همگی از کارکنان و خانواده‌ پلیس راهور نیروی انتظامی کشور هستند، با عبور از مسیرهای شرقی تهران، لواسانات، جاجرود و ... به پایتخت باز خواهند گشت.

خودروهای حاضر در رالی، در نهایت پس از پشت سر گذاشتن 125 کیلومتر به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خیابان آزادی رسیده و به رقابت خود پایان خواهند داد.

این رالی با همراهی تیم‌های پلیس راهور ناجا برگزار می‌شود و 10 تیم داوری ثابت و سیار بر عملکرد شرکت کنندگان نظارت داشته و در پایان بر اساس امتیازهای ثبت شده، در مراسمی که همان روز در سالن آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی برگزار می‌شود، به گروه‌های برتر جوایزی‌ اهدا خواهد شد.


1397/6/14