با تلاش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی محقق می‌شود:

حضور ایران در اکسپو صنایع فرهنگی شیان 2018نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع فرهنگی شیان (غرب چین) از 16 تا 19 شهریور ماه، با حضور نمایندگان گردشگری کشورمان برگزارخواهد شد.

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ این کانون به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با هدف معرفی هرچه بیشتر و بهتر جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی، تاریخی، طبیعی و ... کشورمان، مدیریت حضور در نمایشگاه یاد شده را بر عهده خواهد داشت.

غرفه ایران که برای نخستین بار  و به عنوان میهمان ویژه در نمایشگاه بین‌المللی صنایع فرهنگی شیان برپا می‌شود، 300 متر مربع بوده و در آن موسیقی زنده اقوام مختلف کشور توسط گروه موسیقی روناک، اجرا خواهد شد.

در این غرفه همچنین برنامه‌هایی همچون نمایشگاه دست‌نوشته‌های گردشگران چینی با موضوع سفر به ایران، کارگاه‌های تولید صنایع دستی، خوشنویسی و سخنرانی پروفسور ایران شناس چینی، اجرا خواهد شد.

نمایندگان و فعالان گردشگری کشور نیز با حضور در این نمایشگاه، با توزیع اقلام تبلیغاتی و ارائه بسته‌های مسافرتی مختلف، بازدیدکنندگان را برای سفر به ایران ترغیب خواهند نمود.

در برپایی غرفه ایران سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نیز مشارکت دارند.

ایرلاین‌ها، انجمن‌های گردشگری منطقه‌ای و ملی، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، پارک‌های تفریحی و سرگرمی‌ها، شرکت‌های اجاره ماشین، توراپراتورها، آژانس‌های مسافرتی، موسسه‌های آموزش‌ بین‌المللی، تولیدکنندگان صنایع دستی، هدایا، غذا و نوشیدنی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، کالاهای مصرفی و ... از جمله شرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه خواهند بود.


1397/5/16