تور بین المللی موتورهای سنگین پاریس- اصفهان به تهران رسیدتور سافاری بین المللی موتورهای سنگین پاریس- اصفهان، پس از عبور از مرز بازرگان و شهرهای تبریز، اردبیل و رشت 11 مرداد ماه با استقبال و همراهی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به پایتخت رسید.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: 23 موتور سوار که 19 روز پیش پاریس را به مقصد اصفهان ترک کرده بودند، 9 مرداد ماه از طریق مرز بازرگان وارد کشورمان شدند.

این گروه در مسیر خود از 14 کشور اروپایی عبور کرده و پس از ورود به ایران نیز تبریز، اردبیل، خلخال، اسالم، رشت، لاهیجان، رودسر، رامسر، تنکابن، چالوس و کرج را پشت سرگذاشته و به تهران رسیدند.

بیژن خراسانی کارشناس ورزشی کشورمان که این گروه را همراهی می کند، با بیان اینکه استقبال و مهمان نوازی مردم در مسیر حرکت این تور قابل قدردانی است گفت: موتورسواران شرکت کننده در تور بین المللی موتورهای سنگین، از برخورد خوب مردم و زیبایی های ایران به ویژه مسیر خلخال– اسالم و جاده چالوس به وجد آمده و لذت بردند.

خراسانی همچنین به همکاری شایسته نیروهای امنیتی و پلیس در برگزاری هرچه بهتر این رالی اشاره کرد و ادامه داد: خوشبختانه در مسیر حرکت تور با هیچ مشکل و یا مانعی مواجه نشدیم و همه نیروهای دخیل در این زمینه کمال همکاری را با موتورسواران و دست اندرکاران برگزاری این تور داشتند.

وی در ادامه اظهار داشت: تور بین المللی موتورهای سنگین پاریس- اصفهان، پس از یک شب اقامت در تهران، صبح روز 12 مرداد ماه پایتخت را ترک کرده و از مسیر جاده قدیم قم و سلفچگان به اصفهان خواهند رسید.

 به گفته بیژن خراسانی این تور در میدان نقش جهان شهر اصفهان، به کار خود پایان خواهد داد.


1397/5/11