معرفی خدمات کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نمایشگاه ملی گردشگری اصفهاندهمین نمایشگاه ملی گردشگری اصفهان با شرکت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و دیگر فعالان عرصه گردشگری کشور آغاز به کار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این نمایشگاه ساعت 17 امروز سه‌شنبه 29 خردادماه با برگزاری مراسمی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، استاندار، شهردار، رییس و اعضای شورای شهر اصفهان، رییس اتاق بازرگانی استان، سفرای کشورهای تاجیکستان، ساحل عاج و ازبکستان آغاز به کار می‌کند.

در این نمایشگاه، غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به معرفی خدمات اقامتی و بسته‌های ویژه تابستان 97 هتل بین‌المللی زاگرس بروجرد می‌پردازد.

همچنین در این غرفه خدمات دیگر کانون شامل صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، امداد خودرو، اتومبیلرانی و ... معرفی می‌شود.

در این نمایشگاه بیش از 100 شرکت و سازمان فعال در حوزه گردشگری و خدمات پذیرائی از کشورهای ایران، فنلاند، هند، گرجستان، ایتالیا، عمان، امارات، ترکیه، ازبکستان و مالزی مشارکت دارند.

نمایشگاه یاد شده به صورت رسمی از ساعت 16 تا 22 روزهای 29 خرداد لغایت 1 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برای بهره‌مندی گردشگران و علاقه‌مندان به این صنعت، برپا خواهد بود.


1397/3/29