ملاقات عمومی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اقشار مختلف مردم برگزار شدملاقات عمومی تعدادی از اقشار مختلف مردم با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز دوشنبه 7 خرداد برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نقل از میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌‌دستی و گردشگری با تعدادی از افراد اعم از اقشار مختلف مردم، سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری، مالکان زمین و ابنیه در مجاورت اماکن فرهنگی‌تاریخی، کارمندان سازمان میراث‌فرهنگی و... از نزدیک و به‌صورت رودررو دیدار کرد.

در این دیدارها که به‌صورت جداگانه و رودررو برگزار شد، هرکدام از ملاقات‌کنندگان مسائل خود را با معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نزدیک مطرح کردند و معاون رئیس‌جمهوری در این دیدارها ضمن شنیدن مسائل و مشکلات این افراد دستورات لازم درخصوص رسیدگی و رفع مشکلات آن‌ها را صادر کرد.

مونسان همچنین در تماس تلفنی با مدیرکل میراث‌فرهنگی استان همدان دستور داد تا رسیدگی لازم به مسئله مطرح‌شده از سوی یکی از مراجعه کنندگان انجام شود.

ملاقات عمومی اقشار مختلف مردم با معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هدف کاهش بروکراسی اداری و تسهیل در رسیدگی به مسائل مراجعه‌کنندگان برگزار شد.

در این نشست‌ها  تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز حضور داشتند.

 


1397/3/7