بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از جشنواره شب‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان

دیدار رودرروی مونسان با هنرمندان صنایع‌دستیمعاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شب گذشته از جشنواره شب‌های فرهنگی سیستان‌و‌بلوچستان که در محل برج میلاد تهران در حال برگزاری است، بازدید کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نقل از میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، شامگاه پنجشنبه 3 خرداد با حضور در برج میلاد تهران، از جشنواره شب‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان بازدید به عمل آورد.

در این مراسم که با حضور تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از مدیران شهرداری تهران، تعدادی از مدیران استانی و جمعی از چهره‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان برگزار شد، گروه‌های مختلف موسیقی سیستان و بلوچستان به اجرای مراسم پرداختند.

همچنین رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از غرفه‌های صنایع‌دستی، غذا و سوغات محلی که از سوی هنرمندان استان سیستان و بلوچستان برگزار شده بود، بازدید کرد.

مونسان در این بازدید در فضایی صمیمی با تعدادی از هنرمندان صنایع‌دستی گفت‌و‌‌گو کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

جشنواره شب‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان با استقبال گسترده مردمی با هدف معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، هنر و آداب و رسوم استان سیستان و بلوچستان از 1 تا 5 خرداد از ساعت 18 تا 2 بامداد میزبان علاقه‌مندان است.

 


1397/3/5