استقبال معاون میراث فرهنگی کشور از ورود وسیله های نقلیه تاریخی به موزه ملیمعاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در محل موزه ملی ایران از ورود خودروهای شرکت کننده در رژه وسیله های نقلیه تاریخی استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، دکتر محمدحسن طالبیان، معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی کشور، در حاشیه برگزاری رژه وسیله های نقلیه تاریخی که 26 اردیبهشت ماه برگزار شد، گفت: خودروهای تاریخی یادگار و میراث تاریخ مدرن هستند. بخش تکنولوژی تاریخ مدرن در این نوع خودروها به خوبی قابل مشاهده است.

وی افزود: رژه خودروهای تاریخی که با هدف گرامیداشت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در حال برگزاریست، با استقبال خوبی از سوی مردم در سطح شهر مواجه شد، چرا که این خودروها خاطرات دوران مختلف تاریخ معاصر را با خود به همراه دارند.

طالبیان ادامه داد: این استقبال به گونه ای بود که مردم با این خودروها در سطح شهر همراه شدند و یا در محل های از پیش اعلام شده، منتظر رسیدن خودروها بودند.

وی تصریح کرد: تنوع رنگ، نوع و فرم خودروها نشان از تنوع نگاه و فرهنگ مردم کشورهای مختلف جهان دارد که این تنوع برآمده از تنوع افکار و آمال کسانی است که این خودروها را طراحی کرده اند.


1397/2/26