در ارتباط ویدئوکنفرانس سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری با مدیران کل استان‌ها

مسائل مرتبط با سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان‌ها بررسی شدمعاون گردشگری و سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ارتباط ویدئوکنفرانس با مدیران کل استان‌ها در مورد مسائل و موارد حوزه سرمایه‌گذاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نقل از میراث‌آریا، محمد محب‌خدایی معاون گردشگری و سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز سه‌شنبه 28 فروردین 97 در این ارتباط ویدئوکنفرانس با مدیران کل میراث‌فرهنگی، مسائل مربوط به حوزه سرمایه‌گذاری استان‌ها را تشریح کرد.

محب‌خدایی با اشاره به اینکه برنامه‌های اجرایی حوزه سرمایه‌گذاری در دست تهیه است، گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری از مواردی است که مورد تاکید و توجه سازمان میراث‌فرهنگی قرار دارد و مدیران کل استان‌ها باید در این زمینه فعالیت جدی داشته باشند.

او اضافه کرد: بررسی وضعیت سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری در معاونت در حال انجام است و مسائل و مشکلات این حوزه احصا شده است تا با برطرف کردن مشکلات و موانع شاهد رشد و توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری باشیم.

سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری بی‌تردید تاثیر بسزایی در رشد و توسعه این صنعت در کشور خواهد داشت.

محب‌خدایی همچنین در ادامه این نشست به سؤالات و مباحث مدیران کل استان‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری پاسخ داد.


1397/1/28