کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌کند:

دوره رایگان آموزش مهارت‌های رانندگیکانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، نخستین دوره آموزش مهارت‌های رانندگی خود را 31 فروردین ماه، در مجموعه فرهنگی ورزشی ارم برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: این دوره با هدف ارتقاء سطح مهارت رانندگان، افزایش کیفیت عملکرد آنان از طریق بالا بردن سطح تفکر، تمرکز و سرعت در مواجهه با خطر و در نتیجه کاهش خطاهای انسانی برگزار می‌شود.

سلمان یارمحمدی، مدیر اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این خصوص گفت: کانون به عنوان عضو رسمی نهادهای بین‌المللی فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) و اتحادیه جهانی جهانگردی (AIT)، با توجه به نامگذاری دهه حاضر میلادی (2020-2011) به‌عنوان «دهه اقدام برای ایمنی راه‌ها» و تلاش همه ارگان‌های ملی و بین‌المللی برای کاهش سوانح جاده‌ای، برنامه‌های فرهنگی آموزشی متعددی را در سال‌های اخیر طراحی و اجرا کرده است.

وی افزود: اجرای اینگونه برنامه‌ها با توجه به آمارهای نگران کننده در زمینه سوانح ناشی از حوادث رانندگی در کشور، در سال جاری نیز تداوم داشته و در نظر داریم به صورت جدی به برگزاری دوره‌های آموزش رانندگی بپردازیم.

یارمحمدی ادامه داد: در این راستا برای نخستین بار دوره رایگان آموزش‌مهارت‌های رانندگی در سه سطح آماتور، استراتژیک و حرفه‌ای، ویژه دارندگان خودروهای غیراتوماتیک و گواهینامه رانندگی، 31 فروردین ماه از ساعت 8:30 تا 14 در پارکینگ شماره 2 مجموعه فرهنگی ورزشی ارم برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند با شماره تلفن 66755591 (021) تماس حاصل کنند.

 


1397/1/18