خدمت‌رسانی امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به کاربران سامانه اسنپامداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به منظور توسعه خدمات خود و بر اساس تفاهم با مجموعه فنی یار سامانه هوشمند حمل و نقل اسنپ، خدمات امدادی به کاربران این سامانه ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این سرویس کاربران اسنپ می‌توانند علاوه بر دریافت کارت عضویت و خدمات امداد خودرو در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی، از تخفیف‌های یکساله خدمات فنی‌یار در سطح شهر تهران بهره‌مند شوند.

در این طرح کارت طلایی با قیمت اصلی ۱۵۰ هزارتومان با اعمال تخفیف ویژه ۹۰ هزارتومان، کارت نقره‏‌ای با قیمت اصلی ۱۰۰ هزار تومان پس از اعمال تخفیف ویژه ۷۰ هزارتومان و کارت برنزی با قیمت اصلی ۷۰ هزارتومان با تخفیف ویژه ۵۰ هزارتومان به کاربران منتخب اسنپ واگذار می‌شود.

کاربران اسنپ می‌توانند با مراجعه به لینک https://snapp.ir/landings/drivers_DC_SOS_repair کد اختصاصی خود را دریافت و در زمان خرید کارت عضویت از وب سایتwww.fanniyar.ir   فرم درخواست خود را تکمیل و با ثبت کد ورود اسنپ از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

 


1396/12/16