با حضور مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی صورت گرفت:

رونمایی از لباس متحدالشکل امدادگران کانون جهانگردی و اتومبیلرانیدر مراسمی با حضور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، لباس فرم امدادگران امداد خودرو کانون رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این مراسم که امروز، 15 اسفند ماه 1396 برگزار شد، رامین افشاری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل، رضا قاسمی‌نیا مدیر امدادخودرو، محمد رنگرز مدیر سامانه ملی سفر و سلمان یارمحمدی مدیر اتومبیلرانی و جمعی از مدیران و نمایندگان استانی امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی حضور داشتند.

رامین افشاری، در این مراسم ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، از تلاش‌های امدادگران در ایام خاص به‌ویژه عید نوروز قدردانی کرد و گفت: در لباس‌های سابق امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رنگ قرمز تیره و سرمه‌ای به کار رفته بود که در شب به سختی دیده می‌شد، اما لباس‌های جدید از پارچه‌های زرد و آبی و نوارهای شبرنگ تهیه شده است که ایمنی امدادگران را ارتقا می‌دهد.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ادامه داد: لباس‌های جدید امدادگران که در آن از آرم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و کانون بهره‌گرفته‌ایم، منطبق با استانداردهای بین‌المللی، همسو با الگوی پوشش جهانی و هماهنگ با لباس فرم امدادگران کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش و هلند که با عنوان «فرشتگان زرد» ADAC از آنان یاد می‌شود، طراحی شده است.

وی خاطرنشان کرد: از این لباس 2 هزار و 800 دست تهیه شده که شامل کلاه، تی‌شرت، شلوار و کاپشن بوده و پس از رونمایی و از امروز میان امدادگران استان‌های مختلف کشور توزیع خواهد شد.

افشاری در این مراسم از خرید 250 دستگاه خودروی امدادی تا یک ماه آینده خبر داد و افزود: این خودروها با همکاری شرکت خودروسازی زامیاد و به منظورایجاد اشتغال و کمک به ارائه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران در تمامی نقاط کشور، تهیه شده که ظرف مدت کوتاهی به ناوگان امداد خودرو کانون اضافه خواهد شد.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همچنین به مشارکت امداد خودرو کانون در اجرای طرح نوروزی پلیس و ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اشاره کرد و گفت: طرح نوروزی امداد خودرو کانون از 25 اسفند ماه 1396 آغاز شده و تا 17 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

افشاری راه‌اندازی کد خدمات 1423 در تهران و 15 استان کشور را از جمله اقدامات کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات برشمرد و گفت: این کد خدماتی که نیاز به شماره‌گیری کد استانی ندارد با هدف تسریع در خدمت رسانی به مسافران و گردشگران راه‌اندازی شده و تا پایان سال در دیگر استان‌ها نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات این امداد خودرو با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423 (021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره گیری کد استان) تماس حاصل کنند.


1396/12/15