ویژه امدادگران نمایندگان تحت پوشش امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛

دوره آموزشی آشنایی و تعمیرات خودروهای BMW برگزار شد


بازدید مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از دروه آموزشی امدادگران

اداره آموزش و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری شرکت خودروسازی «پرشیا خودرو» دوره آموزشی مهارت‌های فنی آشنایی و تعمیرات خودروهای BMW را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این دوره یک روزه که 15 اسفند ماه برگزار شد، شرکت‌کنندگان با عیب‌یابی، حمل استاندارد، قطعات خودرو، تعمیرات اولیه و مکانیزم عملکرد انواع خودروهای گروه خودروسازی BMW، آشنا شدند.

رامین افشاری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با حضور در سالن آموزش امداد خودرو، از پانزدهمین دوره‌ آموزشی امدادگران کانون بازدید و از آنان به خاطر تلاش برای افزایش آگاهی در راستای خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به هموطنانمان قدردانی کرد.

در این دوره آموزشی،60 نفر از نیروهای امدادی و نمایندگان تحت پوشش امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، مازندران، گیلان، مرکزی و البرز حضور داشتند.

در پایان دوره، شرکت «پرشیا خودرو» به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت بی ام دبلیو در ایران، گواهی‌نامه شرکت در دوره آموزشی «آشنایی و تعمیرات خودروهای BMW» را به شرکت‌کنندگان ارائه کرد.

هموطنان برای بهره‌مندی از خدمات این امداد خودرو در تمامی نقاط کشور می‌توانند با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423 (021) تماس حاصل کنند.


1396/12/15