با حضور جهانگیری و مونسان

پورتال جامع گردشگری و اپلیکیشن نظارت بر عرضه خدمات رونمایی شدپورتال جامع گردشگری و اپلیکشین نظارت بر عرضه خدمات گردشگری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری و علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رونمایی شد.

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نقل از میراث‌آریا، این پورتال جامع و اپلیکشن نظارت بر عرضه خدمات صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند در حاشیه آغازبه‌کار بیست‌و‌نهمین نمایشگاه صنایع‌دستی (عیدانه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران رونمایی شد.

اپلیکیشن نظارت عرضه خدمات گردشگری به نام اپلیکشین 09629 است که به‌کمک این سیستم مشکلات و شکایات مرتبط با نحوه عرضه خدمات به گردشگران به‌صورت آنلاین بررسی و در صورت معتبر بودن شکایات مطرح‌شده هماهنگی‌های لازم به‌منظور بهینه‌سازی ارائه خدمات انجام می‌شود.

هم‌وطنان می‌توانند برای نصب این اپلیکیشن برای دستگاه‌های اندروید و IOS از طریق لینک app.ichto.ir اقدام کنند.

پورتال جامع گردشگری نیز به آدرس http://visitiran.ir در دسترس همه علاقه‌مندان سفر به ایران است که در این پورتال تمام اطلاعات مرتبط با جاذبه‌های گردشگری، آثار فرهنگی تاریخی و ... معرفی شده و هر فرد قبل از سفر می‌تواند با مراجعه به این پورتال از آثار فرهنگی‌تاریخی و جاذبه‌های گردشگری مقصد سفر خود اطلاعات کسب کند.


1396/12/15