آغاز طرح زمستانی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سراسر کشور

طرح زمستانی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در قالب اجرای طرح زمستانی پلیس راهور ناجا از20 آذر تا 20 اسفند ماه سال جاری اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ طرح ترافیکی زمستان 96، با برگزاری رزمایشی با حضور رییس پلیس راهور ناجا و جمعی از مدیران و نمایندگان ارگان‌ها و سازمان‌های عضو از جمله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، امداد و نجات جمعیت هلال احمر، پلیس راهور ناجا، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور و شرکت‌های امداد خودروی ایران، سایپا و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در محل پارکینگ پیست اسکی آبعلی، کار خود را آغاز کرد.

سردار مهری، رییس پلیس راهور ناجا در این رزمایش در بخشی از سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش‌های دست‌اندرکاران اجرای طرح، از عموم مردم خواست تا تجهیزات زمستانی لازم را در خودروی خود داشته باشند و از سبقت و سرعت غیر مجاز و انجام حرکات پر خطر خودداری کنند.

رضا قاسمی نیا، رئیس امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص خدمات این امداد خودرو در زمستان سال جاری گفت: کانون همچون سال‌های گذشته و در ادامه مشارکت در طرح‌های فصلی پلیس راهور ناجا، با هدف کمک به ارتقای ایمنی در سفرهای زمینی، با 1400 نفر از نیروهای امدادی خود در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 900 اکیپ امدادی و 45 پایگاه امداد جاده‌ای آماده ارائه خدمات امدادی به همه هموطنان، مسافران و گردشگران است.

وی خاطرنشان کرد: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای سرعت بخشیدن به خدمات خود در طرح نوروزی امسال، کد خدماتی 1423 را بدون نیاز به شماره گیری کد استانی، در استان‌های کشور راه‌اندازی و تحویل نماینده‌های امداد خودروی خود خواهد کرد.

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات این امداد خودرو با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423 (021) تماس حاصل کنند.

همچنین شماره 66703573 (021) برای دریافت درخواست صدور کارت عضویت امداد خودروی کانون و شماره تلفن‌های 14-66710710 (021) به منظور رسیدگی به شکایات مردمی، به صورت شبانه‌روزی در خدمت هموطنان است.


1396/9/20