در آیین معارفه مدیر عامل جدید کانون اعلام شد:

سرفصل های جدیدی به برنامه های کانون افزوده می شود

آیین تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، عصر امروز با حضور اعضاء هیأت مدیره، معاونین و مدیران ارشد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در این مراسم از زحمات و تلاش های ابوالقاسم ایرجی، به عنوان مدیر عامل پیشین تقدیر و تشکر و در ادامه ابراهیم رضایی بابادی، به عنوان مدیر عامل جدید کانون معرفی شد.

در این آیین مرتضی حاجی، رئیس هیأت مدیره کانون طی سخنانی به تشریح اهم فعالیت های صورت گرفته در طول دو سال گذشته اشاره کرد و اضافه شدن بحث هایی چون ایمنی تردد در جاده ها، تبدیل کاروانسراهای تاریخی به مراکز پذیرایی و گردشگری، آموزش رانندگان خودروهای سنگین و ... را عامل معرفی بهینه کانون در مجامع داخلی و خارجی معرفی کرد.

دکتر رحمانی موحد، معاون گردشگری و دکتر مکارم حسینی، معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که ضمن اشاره به نقش کانون در توسعه صنعت گردشگری در ارتباط با هم افزایی این نهاد با برنامه های توسعه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی کشور تاکید کردند.

منوچهر ناصرالملکی و یدالله جعفری دیگر اعضای هیأت مدیره کانون نیز در این مراسم به برنامه های انجام شده و نقش فرابخشی کانون در تحقق برنامه های گردشگری اشاره و تأکید کردند.

همچنیندر ادامه این مراسم ابوالقاسم ایرجی، مدیرعامل سابق کانون به ارائه گزارش کامل از برنامه های شاخص کانون در ارتباط با مقبولیت اجتماعی پرداخت و برنامه های تخصصی گردشگری و اتومبیلرانی نیز از سوی آقایان اسلامی و قلی زاده ( مدیران گردشگری و بین الملل) تشریح شد.

ابراهیم رضایی بابادی، مدیر عامل جدید کانون نیز با اشاره به اینکه برنامه های تشریح شده از اهمیت زیادی برخوردار هستند، ابزار امیدواری کرد تا با همکاری کلیه مسئولان سازمان و مدیران کانون برنامه های در دست اجرا توسعه یافته و سرفصل های جدیدی در اجرای برنامه ها از جمله گسترش بحث ایمنی راه ها و افزایش خدمات گردشگری به فهرست اولویت های کانون افزوده شود.

 در پایان این مراسم لوح یادبود تودیع به ابوالقاسم ایرجی مدیر عامل پیشین اهدا و همچنین حکم مدیر عاملی ابراهیم رضایی که به امضای سلطانی فر، رییس مجمع کانون رسیده است به وی ابلاغ شد.

گفتنی است که در سوابق پیشین رضایی، استانداری کرمانشاه، استانداری خراسان جنوبی، مدیر کلی اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، سرپرستی استانداری تهران، فرمانداری ارومیه و ... به چشم می خورد.
1394/10/20