معرفی خدمات کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از 23 تا 26 آذرماه ماه 1394، با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، گواهینامه رانندگی بین‌المللی صادر و خدمات و فعالیت‌های خود را معرفی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: غرفه 602 سالن 41 این نمایشگاه، که همچون سال‌های گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اختصاص داده شده است.
کانون با حضور در این نمایشگاه جدیدترین خدمات امداد خودرویی، خدمات صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، خدمات مسافرتی و اقامتی و سایر خدمات و برنامه‌های خود را به بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان معرفی می‌کند.
علاوه بر این، در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای متقاضیانی که مدارک کامل، شامل اصل گواهینامه رانندگی ملی، اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه و یک قطعه عکس سه در چهار به همراه داشته باشند، گواهینامه رانندگی بین‌المللی به صورت فوری و آنلاین صادر می‌شود.
امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، روابط عمومی، صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، هتل بین‌المللی زاگرس و همچنین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری ارس از جمله بخش‌های کانون هستند که فعالیت‌ها و برنامه‌های آنها در نمایشگاه یاد شده معرفی می‌شود.
همچنین در غرفه شماره 602، نمایندگان بخش‌های مختلف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از جمله مرکز روابط عمومی، مرکز فناور اطلاعات (معاونت گردشگری)، موزه‌ها، صنایع دستی و خدمات دفاتر گرشگری و شبکه اجتماعی ایران لند اسکیپ در کنار کانون جهانگردی و اتومبیلرانی حضور داشته و به معرفی خود خواهند پرداخت.
لازم به ذکر است که نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در حوزه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور محسوب می‌شود که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران، علاقه مندان و مخاطبان و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
این نمایشگاه که آخرین دستاوردهای صنایع الکترونیک و کامپیوتر اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را عرضه می‌کند، فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد.

1394/9/22