ارائه و معرفی بسته‌های خدماتی و گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نمایشگاه تخصصی تعطیلات تابستانی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از 20 تا 22 خرداد ماه 94، با حضور در نمایشگاه تخصصی تعطیلات تابستانی بسته‌های خدماتی و گردشگری خود را معرفی و عرضه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: نمایندگان بخش‌های مختلف این کانون، همزمان با برپایی نمایشگاه تخصصی تعطیلات تابستانی با حضور در کنار دیگر فعالان عرصه گردشگری کشور، جدیدترین خدمات امداد خودرویی، خدمات صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، بسته‌های مسافرتی و اقامتی و سایر خدمات خود را به بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

بنا بر این گزارش: در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی که در سالن B و با شماره 26 نمایشگاه تخصصی تعطیلات تابستانی قرار دارد، کارت‌های اشتراک امداد خودرو و گواهینامه رانندگی بین‌المللی به صورت فوری صادر شده و به متقاضیانی که مدارک کامل شامل اصل گواهینامه رانندگی ملی، اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه و یک قطعه عکس سه در چهار به همراه داشته باشند، ارائه می‌شود.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، روابط عمومی، صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، هتل بین‌المللی زاگرس و همچنین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری ارس از جمله بخش‌های کانون هستند که در نمایشگاه یاد شده حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است: نمایشگاه تعطیلات تابستانی با همکاری و مشارکت ارگان‌ها و نهادهای مرتبط از جمله سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اهدافی چون آشنایی و معرفی داشته‌ها، امکانات و ظرفیت‌های حوزه گردشگری، ترغیب و تشویق افراد، شرکت‌ها و موسسات، به جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری، گسترش ایرانگردی، ایجاد زمینه‌های مناسب به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری و ایجاد اشتغال در این حوزه، فراهم نمودن بسترهای لازم برای ورود گردشگر به کشور و آشنائی عموم مردم با فعالان حوزه گردشگری کشور و خدمات آنها برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، شرکت‌های خدمات مسافرتی، انجمن‌های گردشگری، تورگردانان، رسانه‌های تخصصی، هتل‌ها، سازمان‌ها و مراکز مرتبط با حوزه گردشگری گرد هم می‌آیند.

یاد آور می‌شود: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، از 20 تا 22 خرداد ماه 94، از ساعت 10 تا 22 در نمایشگاه تخصصی تعطیلات تابستانی که در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری حجاب تهران بر پا می‌شود، پذیرای عموم شهروندان گرامی خواهد بود.


1394/3/19