اطلاعیه شماره 14 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر

اطلاعات سفر را از سامانه 09629 بپرسید

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طی اطلاعیه‌ای از هموطنان و مسافران نوروزی درخواست کرد برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود با سامانه 09629 تماس بگیرند.
به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در این اطلاعیه اعلام کرد: هموطنان عزیز می‌توانند از طریق تماس با سامانه جامع اطلاع رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به شماره 09629 اطلاعات گردشگری مورد نیاز خود را دریافت نمایند.
این سامانه با ارائه اطلاعات گردشگری و پاسخگوئی به شکایات به همراه خدمات امداد خودرو آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در تمامی ساعات و روزهای نوروز 1394 و تمام طول سال می‌باشد.
مسافران و گردشگران عزیز می‌توانند پیش از عزیمت به سفر، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق شماره تلفن سراسری 09629 کسب نمایند. این سامانه به صورت 24 ساعته ضمن معرفی جاذبه‌های گردشگری، آماده پاسخگویی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی نیز است.
شکایات و انتقادات واصله به این سامانه از طریق دبیرخانه ستاد مرکزی و ستادهای اجرایی استان‌ها پیگیری شده و حداکثر ظرف 24 ساعت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.1393/12/27