در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی اعلام شد:

اجرای طرح ویژه عید فطر و آغاز طرح تابستانی از پایان هفته


شصت و دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی، با حضور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و نمایندگان دستگاه‌های ذیربط از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این جلسه که 20 خرداد ماه برگزار شد، موضوعاتی همچون برنامه‌ریزی برای اجرای طرح عید سعید فطر و تعیین زمان آغاز و پایان طرح تابستان 97، مورد بررسی قرار گرفت.

رضا قاسمی‌نیا مدیر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این جلسه به معرفی خدمات کانون در دو حوزه خدمات امداد خودرویی و ارائه اطلاعات گردشگری پرداخت.

وی گفت: امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با به‌کارگیری 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 95 تعمیرگاه، 98 پایگاه امداد جاده‌ای، 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و با همکاری تعداد 24 شرکت خودرو ساز، آمادگی کامل خود را در خصوص ارائه خدمات امدادی شبانه روزی به هموطنان اعلام می‌کند.

همچنین سامانه ملی سفر با شماره تلفن 09629 در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده ارائه اطلاعات گردشگری در زمینه اماکن اقامتی، وضعیت راه‌ها و آب و هوا، مراکز خدمات مسافرتی، جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی و ... به گردشگران و مسافران است.

مدیر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، خاطرنشان کرد: روز 24 خرداد ماه، همزمان و همسو با سایر دستگاه‌های ذیربط در حوزه اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور ناجا، طرح تابستان 97 را آغاز و تا 31 شهریور ماه در سراسر کشور اجرا خواهیم کرد.

امداد خودرو کانون همچنین روز عید سعید فطر، جهت رفاه حال بیشتر نمازگزاران، طرح ویژه امدادی خود را اجرا می‌کند.

در حاشیه این جلسه، قاسمی‌نیا با سردار مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا دیدار و در خصوص توسعه مناسبات کانون و پلیس راهور ناجا در زمینه صدور اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو، اتومبیلرانی، گردشگری، امداد خودرو و ... گفت‌و‌گو و تبادل نظر داشت.

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری 09629 و 6423(021) و کد خدمات استانی 1423 (بدون نیاز به شماره‌گیری کد استان) تماس حاصل کنند.


1397/3/20